Liberalerna Stockholms stad

Hantverkargatan 25B

112 21 Stockholm

Pressjour 076-122 94 86

stockholmsstad@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Stockholms stad

Mycket av vår verksamhet sker i våra lokalföreningar- Vill du komma i kontakt med våra lokalföreningar i Stockholms stad?

Bromma
Hanna Wistrand, ordf 070-636 00 71, hanna.wistrand[a]liberalerna.se
Liberalerna Brommas facebooksida

Enskede-Årsta
Jill Eriksson, ordf 070-588 01 15, jill.eriksson[a]liberalerna.se

Farsta
Peter Öberg, ordf , peter[a]oebergs.se
Liberalerna Farstas facebooksida

Hägersten-Liljeholmen
Abit Dudar, ordf, abit.dundar@stockholm.se
Liberalerna Hägersten-Liljeholmens facebooksida

Hässelby-Vällingby
Lars-Åke Davidsson, ordf ,lars-ake[a]ld-foretagsstod.se

Kungsholmen-Essingeöarna
Magnus Liljegren, ordf 076-787 03 73, magnus.liljegren[a]liberalerna.se
Liberalerna Kungsholmen-Essingeöarnas facebooksida

Liberalerna Kungsholmen-Essingeöarnas hemsida

Norrmalm
Emilie Fors, ordf, emiliefors79[a]hotmail.com
Liberalerna Norrmalms facebooksida

Rinkeby-Kista
Asi Rebatti, ordf, asi@rebbati.com
Liberalerna Rinkeby-Kistas facebooksida

Skarpnäck
Sabine Pettersson, ordf, sabine.pettersson@gmail.com

Skärholmen
Cecilia Carpelan, ordf, cecilia.carpelan[a]liberalerna.se
Liberalerna Skärholmens facebooksida

Spånga-Tensta
Bengt Porseby, ordf, bengt.porseby[a]telia.com
Liberalerna Spånga-Tenstas facebooksida

Stureby-Vantör
Ulrika Strömberg, ordf, u.stromberg@gmail.com

Södermalm-Gamla stan
Johan Hjelm, ordf ,johan.hjelm[a]liberalerna.se

Älvsjö
Pernilla Enebrink, ordf, 0731 507712, pernilla.enebrink[a]gmail.com
Liberalerna Älvsjös facebooksida

Östermalm
Daniele Fava, ordf ,danne.fava[a]gmail.com
Liberalerna Östermalms facebooksida

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län