Liberalerna Stockholms stad

Hantverkargatan 25B

112 21 Stockholm

Pressjour 076-122 94 86

stockholmsstad@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Stockholms stad

Mycket av vår verksamhet sker i våra lokalföreningar- Vill du komma i kontakt med våra lokalföreningar i Stockholms stad?

Bromma
Hanna Wistrand, ordf 070-636 00 71, hanna.wistrand@liberalerna.se
Liberalerna Brommas facebooksida

Enskede-Årsta-Vantör
Urban Rybrink, ordf 070-588 01 15, urban.rybrink@liberalerna.se
Liberalerna Enskede-Årsta-Vantörs facebooksida

Farsta
Peter Öberg, ordf , peter@oebergs.se
Liberalerna Farstas facebooksida

Hägersten-Liljeholmen
Herje Larson, ordf, herje.larson@telia.com
Liberalerna Hägersten-Liljeholmens facebooksida

Hässelby-Vällingby
Gunnar Würtz, ordf , gunnar.wyrtz@telia.com
Liberalerna Hässelby-Vällingbys facebooksida

Kungsholmen
Lars Lundqvist, ordf, lars.lundqvist@bredband.net
Liberalerna Kungsholmens facebooksida

Norrmalm
Gabriella Ohlzon, ordf, gabriella.ohlzon@gmail.com
Liberalerna Norrmalms facebooksida

Rinkeby-Kista
Asi Rebatti, ordf, asi@rebbati.com
Liberalerna Rinkeby-Kistas facebooksida

Skarpnäck
Sabine Pettersson, ordf, sabine.pettersson@gmail.com

Skärholmen
Cecilia Carpelan, ordf, cecilia.carpelan@liberalerna.se
Liberalerna Skärholmens facebooksida

Spånga-Tensta
Mikael Laestander, ordf, mikael.laestander@gmail.com
Liberalerna Spånga-Tenstas facebooksida

Södermalm
Johan Hjelm, ordf, johan.hjelm@liberalerna.se
Liberalerna Södermalms facebooksida

Älvsjö
Anna Engelbert, ordf, 0731 507712, grittastina@gmail.com
Liberalerna Älvsjös facebooksida

Östermalm
Mats Hasselgren, ordf, mats.hasselgren@liberalerna.se
Liberalerna Östermalms facebooksida

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län