Liberalerna Stockholms stad

Hantverkargatan 25B

112 21 Stockholm

Pressjour 076-122 94 86

stockholmsstad@liberalerna.se

Detaljerad kontaktinformation om Stockholms stad

Mycket av vår verksamhet sker i våra lokalföreningar- Vill du komma i kontakt med våra lokalföreningar i Stockholms stad?

Bromma
Johan Duvdahl, ordf 076 038 71 95, johan.duvdahl@gmail.com
Liberalerna Brommas facebooksida

Enskede-Årsta-Vantör
Urban Rybrink, ordf 070 185 10 00, urban.rybrink@liberalerna.se
Liberalerna Enskede-Årsta-Vantörs facebooksida

Farsta
Peter Öberg, ordf 070 533 58 32, peter.oberg@grandezza.se
Liberalerna Farstas facebooksida

Hägersten-Liljeholmen
Anne Rosén, ordf 070 797 93 27, anne.rosen.lindqvist@gmail.com
Liberalerna Hägersten-Liljeholmens facebooksida

Hässelby-Vällingby
Tobias Davidsson, ordf 076 772 61 12, tobias.davidsson@liberalerna.se
Liberalerna Hässelby-Vällingbys facebooksida

Kungsholmen
Lars Lundqvist, ordf 070 638 18 82, lars.lundqvist@bredband.net
Liberalerna Kungsholmens facebooksida

Norrmalm
Maria Karlman Noleryd, ordf 070 836 96 39, maria.noleryd@gmail.com
Liberalerna Norrmalms facebooksida

Rinkeby-Kista
Cecilia Ekman, ordf 073 562 77 09, cecilia.ekman@liberalerna.se
Liberalerna Rinkeby-Kistas facebooksida

Skarpnäck
Alexander Berglund, ordf 073 022 69 77, alexanderberglund@yahoo.co.uk

Skärholmen
Cecilia Carpelan, ordf 070 984 03 06, cecilia.carpelan@liberalerna.se
Liberalerna Skärholmens facebooksida

Spånga-Tensta
Mikael Laestander, ordf 070 413 88 18, mikael.laestander@gmail.com
Liberalerna Spånga-Tenstas facebooksida

Södermalm
Johan Hjelm, ordf 070 780 28 10, johan.hjelm@liberalerna.se
Liberalerna Södermalms facebooksida

Älvsjö
Marco Rossi, ordf 070 770 38 16, marco.bardh@outlook.com
Liberalerna Älvsjös facebooksida

Östermalm
Christina Messick, ordf 070 896 09 70, messick.christina@gmail.com
Liberalerna Östermalms facebooksida

No response

Vill du veta mer om svensk politik och vad Liberalerna tycker? Fyll i din e-postadress här, så får du mitt nyhetsbrev ett par gånger i månaden.

Vi använder din adress enbart för att skicka information om Liberalerna. Läs mer här.

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se
Liberala företrädare och personal: hitta person

Hitta Liberalerna i resten av Sverige: klicka på lokalt högst upp till höger och skriv in stad eller län